• Zwaluwe 5

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Trompers, AndreTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Donderdag19.45uurTrainingsveld5
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 okt. 14:15Zwaluwe 5 - DVO'60 10Sportpark De Kwarrehoek
    10 okt. 14:45Madese Boys 3 - Zwaluwe 5Sportpark De Schietberg
    17 okt. 14:30SEOLTO 3 - Zwaluwe 5Sportpark De Meeren
    24 okt. 14:30DHV 3 - Zwaluwe 5Sportpark d'n Hoekschop
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 sep.De Fendert 5 - Zwaluwe 51 - 7
    19 sep.Zwaluwe 5 - ST TPO/VOV zat 24 - 2
    12 sep.Zwaluwe 5 - Irene'58 34 - 2
    5 sep.Zwaluwe 5 - Madese Boys 52 - 2
  • Poulestanden Zwaluwe 5 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Madese Boys 32200132116
    2Zwaluwe 5220011386
    3Alliance 622006066
    4Internos 921106244
    5SEOLTO 511008173
    6ST TPO/VOV zat 221015503
    7De Fendert 5210158-33
    8Klundert 3201125-31
    9DHV 3100104-40
    10DVO'60 10200218-70
    11Pelikaan 142002312-90
    12DSE 52002111-100

    Poulestanden Zwaluwe 5 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zwaluwe 5321013587
    2Madese Boys 5312011565
    3Irene'58 331118624
    4SCO 93003420-160

    Poulestanden Zwaluwe 5 (B1420 Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SEOLTO 300000000
    2Zwaluwe 500000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Eijk, Michael vanTeamspeler
    Goos, MarioTeamspeler
    Jalloh, IsmaelTeamspeler
    Koreman, RonTeamspeler
    Ligthart, RonaldTeamspeler
    Martha, EdwinTeamspeler
    Meeder, ConstanTeamspeler
    Polak, BarryTeamspeler
    Pons, CarloTeamspeler
    Renkens, BartTeamspeler
    Schonk, JeroenTeamspeler
    Schoones, TonTeamspeler
    Verdoorn, BenjaminTeamspeler
    Verhoeven, ArjanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Zwaluwe 5

    VS

    DVO'60 10

    03 oktober 202014:15 uur
    Sportpark De Kwarrehoek veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Zwaluwe 5

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    5,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd