• Programma

    DatumSoortAanvangWedstrijdDetails
    03-10regulier08:30Beek Vooruit JO9-2 - Zwaluwe JO9-1G
    03-10regulier08:45Zwaluwe JO14-1G - SV Capelle JO14-2
    03-10regulier08:45Zwaluwe JO10-1 - Oranje Wit JO10-3
    03-10regulier08:45Zwaluwe JO12-1 - Boeimeer JO12-2
    03-10regulier09:30De Fendert MO13-1 - Zwaluwe MO13-1
    03-10regulier10:00Sleeuwijk JO8-2 - Zwaluwe JO8-1
    03-10regulier10:00WDS'19 JO11-1 - Zwaluwe JO11-1G
    03-10regulier10:15ST Zwaluwe/DHV JO16-1 - Roosendaal JO16-1
    03-10regulier12:00Zwaluwe VR1 - VV Papendrecht VR1
    03-10regulier12:00Zwaluwe 3 - Boeimeer 3
    03-10regulier12:00ST Zwaluwe/DHV JO18-1 - DIOZ JO18-1
    03-10regulier12:00ST Bruse Boys/Duiveland/SKNWK VR1 - Zwaluwe VR2
    03-10regulier12:00Groote Lindt 2 - Zwaluwe 2
    03-10regulier12:30JEKA JO15-4 - ST Zwaluwe/DHV JO15-1
    03-10regulier14:15Zwaluwe 5 - DVO'60 10
    03-10regulier14:30Zwaluwe 1 - ZSC'62
    03-10regulier14:30Madese Boys 2 - Zwaluwe 4
    10-10regulier08:45Zwaluwe JO11-1G - Viola JO11-2
    10-10regulier08:45ST Zwaluwe/DHV JO15-1 - Bavel JO15-3
    10-10regulier08:45Zwaluwe JO9-1G - Seolto JO9-2G
    10-10regulier09:45Oranje Wit JO10-4 - Zwaluwe JO10-1
    10-10regulier10:30Zwaluwe JO8-1 - Oosterhout JO8-2
    10-10regulier10:30Zwaluwe MO13-1 - Prinsenland MO13-1
    10-10regulier11:00ONI JO14-1 - Zwaluwe JO14-1G
    10-10regulier12:00Zwaluwe VR2 - De Fendert VR1
    10-10regulier12:00DIA JO18-1 - ST Zwaluwe/DHV JO18-1
    10-10regulier12:00Bavel JO12-3 - Zwaluwe JO12-1
    10-10regulier13:45TSC JO16-2 - ST Zwaluwe/DHV JO16-1
    10-10regulier14:15Zwaluwe 4 - Moerse Boys 2
    10-10regulier14:30Zwaluwe 2 - Bruse Boys 2
    10-10regulier14:30Kapelle - Zwaluwe 1
    10-10regulier14:45Madese Boys 3 - Zwaluwe 5
    10-10regulier15:00Oranje Wit VR1 - Zwaluwe VR1
    10-10regulier16:15Beek Vooruit 2 - Zwaluwe 3
    13-10Oefenwedstrijd20:00Zwaluwe Onder 23 - Beek Vooruit Onder 23
    17-10beker08:30Wieldrecht JO16-1 - ST Zwaluwe/DHV JO16-1
    17-10regulier08:45Zwaluwe JO14-1G - UVV'40 JO14-1
    17-10beker11:30Steenbergen VR1 - Zwaluwe VR1
    17-10beker12:30Tholense Boys JO18-1 - ST Zwaluwe/DHV JO18-1
    17-10regulier14:30De Meeuwen 2 - Zwaluwe 2
    17-10beker14:30SEOLTO 3 - Zwaluwe 5
    17-10regulier19:00Zwaluwe 1 - Klundert
    24-10regulier08:45Zwaluwe JO14-1G - WDS'19 JO14-1
    24-10regulier11:00BSC MO13-2 - Zwaluwe MO13-1
    24-10regulier11:00DEVO JO15-1 - ST Zwaluwe/DHV JO15-1
    24-10regulier12:00ST Zwaluwe/DHV JO18-1 - DVO'60 JO18-1
    24-10regulier12:00Zwaluwe 3 - Kogelvangers 2
    24-10regulier12:00Zwaluwe VR1 - SC Emma VR1
    24-10regulier12:00Kogelvangers JO16-1 - ST Zwaluwe/DHV JO16-1
    24-10regulier12:30ST Brouw/WIK/ZSC VR1 - Zwaluwe VR2
    24-10regulier14:30Zwaluwe 2 - Heerjansdam 2
    24-10regulier14:30SEOLTO - Zwaluwe 1
    24-10regulier14:30DHV 3 - Zwaluwe 5
    24-10regulier14:45Zwaluwe 4 - Advendo 2
    31-10regulier08:45Zwaluwe JO9-1G - JEKA JO9-5G
    31-10regulier08:45Zwaluwe JO10-1 - Pelikaan JO10-2
    31-10regulier09:00Terheijden JO11-1 - Zwaluwe JO11-1G
    31-10regulier10:30Zwaluwe JO12-1 - SCO JO12-1
    31-10regulier11:00Wernhout MO13-1 - Zwaluwe MO13-1
    31-10regulier11:30Terheijden JO8-1 - Zwaluwe JO8-1
    31-10regulier12:00ST Zwaluwe/DHV JO18-1 - DEVO JO18-1
    31-10regulier12:00Zwaluwe 3 - BSC 3
    31-10regulier12:00MZC'11 VR2 - Zwaluwe VR1
    31-10regulier12:30Advendo JO15-1G - ST Zwaluwe/DHV JO15-1
    31-10regulier13:00TVC Breda VR1 - Zwaluwe VR2
    31-10regulier14:00R.K.S.V. Groen Wit JO14-2 - Zwaluwe JO14-1G
    31-10regulier14:15Zwaluwe 5 - SEOLTO 5
    31-10regulier14:30Zwaluwe 1 - Tholense Boys
    31-10regulier14:30Arnemuiden 2 - Zwaluwe 2
    31-10regulier15:30DVO'60 4 - Zwaluwe 4
    07-11regulier08:45ST Zwaluwe/DHV JO15-1 - DIA JO15-1
    07-11regulier09:30RFC JO14-1G - Zwaluwe JO14-1G